Mitarbeiter hinzufügen und Zugriffserteilung

Mitarbeiter hinzufügen und Zugriffserteilung

Jako koordynator lub osoba funkcyjna z odpowiednimi uprawnieniami, masz możliwość tworzenia nowych użytkowników w systemie ProTrainUp. Aby dodać nowego pracownika klubu, wejdź w lewe menu i kliknij opcję „pracownicy” i następnie „dodaj nowego”. Otworzy Ci się formularz dodawania pracownika. Masz tam do wypełnienia kilka ważnych pól. Pierwsze z nich to pełniona w klubie funkcja. Kolejnym krokiem, jest podanie adresu e-mail pracownika. Na podany e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Następnie podaj imię i nazwisko pracownika. System automatycznie wygeneruje login i hasło dla pracownika. Dane te zostaną wysłane na podany adres e-mail. Ponadto możesz wpisać informacje na temat, płci, daty urodzenia, narodowości i numeru telefonu. Po uzupełnieniu wymaganych pól, kliknij zapisz.

Po dodaniu pracownika przejdź do listy zatrudnionych, jak widzisz przy każdym z pracowników, ma wypisane role, jakie pełni w systemie. Pamiętaj, że każdy użytkownik może pełnić więcej niż jedną rolę! Aby edytować uprawnienia pracownika, kliknij w ikonkę menu przy wybranym pracowniku i wybierz opcję „uprawnienia”. Po wejściu na stronę nadawania uprawnień możesz wybrać, do jakich dodatkowych elementów systemu ma mieć dostęp dany pracownik.

Jeżeli zdarzyłoby się, że pracownik zapomniał swojego loginu i hasła, możesz je szybko sprawdzić, wchodząc w zakładkę „dane dostępowe” w lewym menu. Po przejściu na stronę zobaczysz tabelę z loginami i hasłami. Aby podejrzeć jakieś hasło, wystarczy w nie kliknąć.

Wróć